תמלול מקצועי

שירותי תמלול מקצועי

באפשרותה של יוניברסל תרגומים לספק את כל צרכי תמלולי האודיו והווידאו שלך. אנו מעסיקים צוות תמלול מסור ומנוסה המסוגל לטפל אופן מקצועי בכל עבודות התמלול שלך.
מטרתנו העיקרית הינה לספק לך שרותי תמלול מקצועיים בתעריפים שווים לכל נפש. אנו מתחייבים להבטיח לך שעור דיוק עבור קבצי אודיו "טובים" כאשר לא קיימים יותר משני דוברים בהקלטה.
מיד עם השלמת עבודת התמלול על-ידי הלשונאים המיומנים והמנוסים שלנו, יעברו הקבצים תהליך בקרת איכות בו הם ייבדקו מחדש, יעברו הגהה וייסקרו כדי להבטיח את דיוקם.

תמלול פגישות עסקיות

התמלול העסקי שלנו כולל תמלול של פגישות עסקיות, תמלול ראיונות, תמלול שיחות וועידה, שירותי הכתבה ואת כל סוגי התמלול העסקי.

תמלול מדיה (אמצעי תקשורת)

תמלול וידאו או תמלול פודקאסט, אנו מעסיקים מומחים שיתנו מענה לכל צרכי תמלול המדיה שלכם.

שרותי תמלול מיוחדים עבור כל ענפי המשק

אנו לא מציעים רק תמלול רפואי או תמלול משפטי, אנו גם מסוגלים לספק תמלול של דרשות, תמלול חקירתי ותמלול ביטוחי. צור עמנו קשר עוד היום כדי לגלות כיצד נוכל לסייע לך.
המוניטין שלנו מבוסס על השקיפות, בקרת האיכות, התעריפים השווים לכל נפש ושרות הלקוחות שלנו. אנו שואפים לספק תמלולים מצוינים בכל התחומים ולכן אנו מעסיקים צוות מגוון של מתמללים המומחים בתחומם.
כל המתמללים שלנו עובדים בשפת אימם, דבר המבטיח את איכותם הגבוהה של התמלולים. אנו ביוניברסל תרגומים יודעים שאתה זקוק לחברה עימה יהיה לך קל לעבוד, אשר מספקת תמלולים מדויקים ומלוטשים בתעריפים שווים לכל נפש, וזה בדיוק מה שאנחנו עושים.

אנו נעמוד לשירותך עם מחיר הוגן ונוח, שירות אישי ומקצועיות.
להצעת מחיר ללא התחייבות צור קשר בטלפון 03-5511031 או במייל: Office@u-translation.com