תרגום טכני

שירותי תרגום טכני

תרגום טכני הינו תחום נרחב ותופס תאוצה בימינו.
תרגום טכני כולל בתוכו ענפים ותחומים רבים. התרגום חייב להתבצע ע"י מתרגם שמכיר ויודע את התחום המבוקש ובעל יכולת לתת מענה לכל מונח במילון המונחים בענף. התרגום יכול להגיע בתרגום טכני מעברית לאנגלית ולכל השפות כלל…

תרגום של User Manual

כיום, נדרשות חברות רבות לבצע תרגום של User Manual למוצרים כך שכל מוצר יסופק ללקוח עם מדריך למשתמש בשפה המתאימה. זוהי דרישה קיימת במכון התקנים הישראלי. אנו בכל תרגום יוניברסל יכולים לספק עבורך פתרון לכל מכשיר אלקטרוני, חשמלי, נייד או כל מוצר צריכה אחר. אנו יכולים לספק לך חוברת מוכנה כולל עיצובה כך שהעבודה שלך מצטמצמת וכל שנותר הוא להוסיף את החוברת לאריזה. כיום אנו עובדים עם חברות גדולות במשק ויכולים לתת מענה מקצועי ובמחיר אטרקטיבי.

תרגום של User Interface

כיום מכשירים רבים מגיעים עם תמיכה בשפה העברית. אנו מבצעים תרגום של שפת ממשק המשתמש לכל שפה. מאגר המתרגמים הטכני שלנו נותן פתרון לכל תחום: מדפסות, טלפונים ניידים, מוצרי אלקטרוניקה שונים ועוד. שילוב של מקצועיות ומחיר.

תרגום מסמכים טכניים

מפרטים, כתבי כמויות, תכניות עבודה ועוד. הניסיון שלנו ומאגר המתרגמים הנרחב הכולל מהנדסים, מהנדסי חשמל, הנדסת תוכנה, אנשי QA ועוד מגוון רחב של המקצועות הטכניים.

אנו נעמוד לשירותך עם מחיר הוגן ונוח, שירות אישי ומקצועיות.
להצעת מחיר ללא התחייבות צור קשר בטלפון 03-5511031 או במייל: Office@u-translation.com