שירותי תרגום ליפנית

אם אתה תר אחר דיוק מילולי ושרותי תרגום ביפנית המשלבים רגישות חברתית, אנו חברת תרגום שיכולה לסייע. ביוניברסל תרגומים, מתרגמי היפנית קנג'י שלנו אינם רק מוכשרים ביותר אלא אף מגיעים ממגוון רחב של מגזרי תעשיה ועסקים, זאת על-מנת  להבטיח בעבורך את קבלת השרות הטוב ביותר האפשרי. אספקת תרגום מדויק הינה מיומנות מעודנת ביותר. האתגר העיקרי מולו ניצבים המתרגמים הינו העברת הנימה והסגנון הקיימים במסמך המקורי. מתרגם טוב הינו הרבה יותר ממישהו שמסוגל לדבר בשתי שפות.

צוות מנהלי הפרויקטים שלנו עובד בשיתוף פעולה הדוק עם המתרגמים שלנו ביפנית כדי להבטיח שאנו מספקים את השרות הטוב ביותר האפשרי כמו גם את שביעות רצון הלקוחות.

למה יפנית?

  • יפנית הינה שפה מזרח-אסייתית המדוברת על-ידי כ- 125 מיליון אנשים, המהווים קהל רחב עבור מסריך המתורגמים!
  • זוהי השפה הלאומית של יפן.
  • יפנית נלמדה על-ידי מעט מאד אנשים שאינם יפנים לפני הבועה הכלכלית היפנית של שנות ה- 80 של המאה הקודמת. מאז, במקביל להתפשטותה של התרבות הפופולרית היפנית (כגון אנימה או משחקי וידאו), כמות האנשים הלומדים שפה זו הגיע למיליונים.
  • הכלכלה היפנית הינה השלישית בגודלה בעולם כמו גם הכלכלה המפותחת השניה בגודלה, דבר ההופך אותה לסביבה תחרותית מאד בעבור התאמת עסקיך למקום.
  • יפן הינה המדינה הנושה הגדולה ביותר בעולם (אחת המדינות המלוות הכי הרבה כספים בזירה הבינלאומית, (Creditor nation, בעלת עודף ניכר של השקעות בינלאומיות נטו.
  • מגזר השירותים של יפן הוא הוא האחראי על כשלושה-רבעים מסך התפוקה הכלכלית של המדינה. הענפים העיקריים הם בנקאות, ביטוח, נדל"ן, קמעונאות, תחבורה וטלקומוניקציה.

אנו נעמוד לשירותך עם מחיר הוגן ונוח, שירות אישי ומקצועיות.
להצעת מחיר ללא התחייבות צור קשר בטלפון 03-5511031 או במייל: Office@u-translation.com

תרגום ליפנית