תרגום עוקב

שירותי מתורגמנות עסקית

במקרים בהם הנך זקוק למתורגמן כדי לגשר על פערי תקשורת כלשהם, יוניברסל תרגומים יכולה לספק לך את המתורגמן המקצועי הנכון לסביבות ומסגרות שונות, בהתאם למפרט הכולל שלך, בין אם פנים אל פנים, באתר או מתורגמנות טלפונית. בנוסף, אנו יכולים גם לספק מתורגמני סקייפ.

מתורגמן עסקי באתר

ייתכן ואתה זקוק למתורגמנות באתר אם תכננת פגישות בהן נוכחותו של מתורגמן מקצועי עדיפה על-פני מתורגמנות טלפונית.
במקרים בהם אתה לחוץ בזמן, מתורגמנות טלפונית עשויה להיות זו שתתאים לך. מתורגמנות טלפונית נמצאת בשימוש תדיר יותר במצבים בלתי צפויים בהם העברה דחופה של מידע בשפה שאינה שפת האם שלך אינה ניתנת לדחיה, וגם כאן יוניברסל תרגומים יכולה לסייע!
המתורגמנים שלנו מסוגלים להעביר במדויק טיעונים לשוניים מורכבים מתוך ולתוך מגוון שפות וניתן לתכנן ולתזמן עימם משימות באופן אישי.
בשל הדרישות המכריעות הקיימות בענפי המשפטים, העסקים והרפואה, רק מתורגמנים מקצועיים בעלי הסמכה והכרה רשמית יהיו ראויים למשימה.

מתורגמני משטרה ובתי-משפט

מתורגמנות בבתי-משפט הינה חיונית עבור תביעות והליכים משפטיים בכמה מוסדות: אולמות בית המשפט, בתי דין ואולמות כנסים. כאשר משתתף חשוב בהליך המשפטי, כמו הנאשם או עד, הינו בעל בקיאות מועטה או כזו שכלל אינה קיימת בשפה המקומית, ובשל כך אינו יכול לעקוב באופן הולם אחר ההליך המשפטי, חברת שרותי לינגו Lingo Service)) יכולה לספק מתורגמן לסיוע. אנו יכולים אף לסייע אם, כפי שלעיתים קורה, קיימת דרישה ליותר מזוג שפות אחד.
מתורגמני בתי-משפט מתכבדים בכמות ניכרת של אחריות שכן כל טעות שתעשה עלולה לערער ולהחליש את המקרה הנדון. מוטלת עליהם המשימה לעבוד בתנאים קשים יותר מאשר אלו של מתורגמנים אחרים, לעיתים קרובות בחדרים שאינם מצוידים בתאים מתאימים או בציוד לתרגום סימולטני. אנשי מקצוע אלה חייבים לעבוד תכופות עם דוברים עצבנים שמיומנות הדיבור לפני קהל אינה מוכרת להם, דבר שעשוי להוסיף לאתגר ואף דורש רמת ריכוז גבוהה יותר. בשל דרישה זו לריכוז, יכולים מתורגמני בתי המשפט לבקש מהשופט לאפשר להם הפסקה במהלך ההליך המשפטי.

מתורגמנים מאומנים היטב בעלי הסמכה והכרה רשמית

אנו מבינים את החשיבות הקיימת במודעות תרבותית, ולכן ניתן לפרט את המגדר והניב של המתורגמן.
יוניברסל תרגומים יכולה לספק מתורגמנים באתר עצמו לכל מטרה או ענף, כולל את ענפי הרפואה, המשפט, הפיננסים, הקמעונאות, הביטוח, הממשל, שרותי החירום, הטלקומוניקציה (טלקום), הייצור והתחבורה.

אנו נעמוד לשירותך עם מחיר הוגן ונוח, שירות אישי ומקצועיות.
להצעת מחיר ללא התחייבות צור קשר בטלפון 03-5511031 או במייל: Office@u-translation.com