שירותי תרגום באנגלית

השפה האנגלית הינה אחת השפות המדוברות יותר בעולם. מקור השפה באנגליה, מספר דוברי האנגלית כשפת אם בין 300-400 מיליון איש בעולם. אנגלית היא השפה העשירה ביותר בעולם וע"פ הערכות מדובר בכ- 240,000 מילים, כאשר בעברית לדוגמא קיימות כ- 70,000 מילים בלבד.

אנגלית הינה השפה מבין הפשוטות מבחינה דקדוקית. אנגלית היא השפה רשמית בבריטניה, אירלנד, ניו זילנד, קנדה, פקיסטן, הודו, מלטה, פיליפינים, סינגפור, ובמספר מדינות באפריקה, באמריקה הלטינית ובאיי אוקיאניה. באוסטרליה ובארה"ב  השפה האנגלית אינה מוגדרת כשפה הרישמית, אך השפה האנגלית משמשת את ממשלותיהן ואת תושביהן יותר מכל שפה אחרת.

קיימת עלייה בחשיבותה של השפה האנגלית עם התחזקות והתפתחות תהליכי הגלובליזציה בעולם. לאנגלית תפקיד חשוב ביצירת קשר בין אנשים שונים במדינות שונות ברחבי העולם. האנגלית היא בין הנשלטות בעולם בתחומי העסקים,התעופה, הים, האקדמיה, התקשורת, האינטרנט, הבידור, המדעים והמדיה בכללותה.

חשיבותה של השפה האנגלית

מגדל הבבל של השפות השונות בעולם מתרכז לשפה אחת. כל כנס, אתר, אמצעי התקשרות וכו' נפתח בשפה זו. על מנת להיות מעודכן ואטרקטיבי, העסק שלך חייב לדבר אנגלית. אנו מבצעים תרגום מקצועי לאנגלית ע"י מתרגמים מקצועיים בלבד בעלי שפת אם אנגלית. ניתן למצוא בשירותנו מגוון רחב של סוגי תרגום ובינהם: תרגום אתרים לאנגלית, תרגום מסמכים לאנגלית, תרגום טכני לאנגלית, תרגום רפואי לאנגלית, תרגום משפטי לאנגלית, תרגום פיננסי לאנגלית ועוד.

אנו נעמוד לשירותך עם מחיר הוגן ונוח, שירות אישי ומקצועיות.
להצעת מחיר ללא התחייבות צור קשר בטלפון 03-5511031 או במייל: Office@u-translation.com

תרגום לאנגלית מכל השפות - העיר ניו יורק