שירותי תרגום לפורטוגזית

לרשותה של יוניברסל תרגומים עומד מערך נרחב של שרותי תרגום מפורטוגזית לאנגלית ומאנגלית לפורטוגזית, המאגד מתורגמנים, מתרגמים והשכרת ציוד לכנסים.

המתרגמים הטכניים שלנו מיומנים בתרגום ובפרשנות של כל היבטי התקשורת הקשורים לתעשיית האתנול המשגשגת, האנרגיה הירוקה והאלטרנטיבית וכן למגזרי ההשקעות הפיננסיים והזרים הכל כך קריטיים לסיפור ההצלחה המודרני של ברזיל.

המתרגמים המקצועיים שלנו מבינים ומרגישים בנוח עם ההגוון והשונות הקיימים בשפה ועם ההבדלים הקיימים בה. ניתן למצוא הגוון נוסף גם במדינות אפריקאיות דוברות פורטוגזית, אשר להן יש יותר במשותף עם הפורטוגזית האירופאית מאשר עם זו הברזילאית.

למה פורטוגזית?

  • פורטוגזית הינה השפה השביעית המדוברת ביותר בעולם.
  • קיימים בערך 210 עד 215 מיליון דוברי פורטוגזית ילידים ו- 240 מיליון דוברי פורטוגזית בסך הכל.
  • פורטוגזית אינה רק שפת האם של פורטוגל וברזיל אלא גם זו של מוזמביק, אנגולה, איי כף וורדה, גינאה ביסאו ומדינות אחרות בהן קיימות הזדמנויות עסקיות יוצאות מן הכלל.
  • ברזיל הינה הכלכלה הגדולה ביותר באמריקה הלטינית והכלכלה השמינית בגודלה בעולם בשערי החליפין של השוק. הכלכלה הברזילאית צפויה להפוך לאחת מחמשת הכלכלות הגדולות ביותר בעולם בעתיד הקרוב. הפוטנציאל הטמון במדינה עצומה זו הוא כזה שחברות בעלות שאיפות אמיתיות לצמיחה עתידית אינן יכולות להרשות לעצמן להתעלם מברזיל.

אנו נעמוד לשירותך עם מחיר הוגן ונוח, שירות אישי ומקצועיות.
להצעת מחיר ללא התחייבות צור קשר בטלפון 03-5511031 או במייל: Office@u-translation.com

תרגום לפורטוגזית